הצגות ילדים

ההצגות של התיאטרון היהודי, הן הצגות עם ערך מוסף וכולם ברוח היהדות

כל הצגה נמשכת 45 דקות ומיועדת לילדים בגילאי 3-9.

כל ההצגות נכתבו בשיתוף אנשי חינוך ורוח כדי לחזק ילדים, לשמח אותם ולתת להם ערך מוסף

הנה דוגמא להצגה של סיפור יציאת מצרים.

הצגה מאוד מצחיקה ומרגשת:

אנחנו מגיעים לכל מקום בארץ, עם תפאורה מיוחדת ואביזרים מקוריים. ומשתפים את הילדים בהצגות.

ההצגות מתאימות לכל מי להעניק לילדים הצגות ערכיות הרוח היהדות. 

כל ההצגות צנועות ומתאימות למגזר הדתי והחרדי. 

הנה עוד דוגמא להצגה:

יש לנו מגוון הצגות בכל מיני נושאים

רשימת ההצגות שלנו

סבלנות עם רות

רות היא ילדה שאין לה סבלנות כלל, היא מוצאת את עצמה במרדף אחרי מטרות שהיא לא מצליחה להשיג עד שאמא שלה באה לעזרתה. ההצגה מתאימה גם למזגר הדתי מאוד צנועה ובעלת ערך מוסף מאוד חשוב לילדים.

קבלת האחר

מיכל אוהבת להשוויץ, היא חושבת שהיא יותר טובה מכולם, דווקא חברתה הטובה עוזרת לה להבין שאם היא תסתכל במשקפיים אחרות על ילדים אחרים היא תגלה דברים מדהימים. ההצגה לדתיים וגם למגזרים אחרים. צנועה ומיוחדת שכל ילד צריך לראות כדי להתחזק באהבת ישראל

קנה לך חבר

חיה לא יודעת איך להתחבר, היא תמיד לבד ולא משחקת עם חברות מהגן, מיה הגננת מלמדת אותה את האימרה החשובה "קנה לך חבר" ומלמדת אותה איך עושים זאת. הצגה לדתיים ומתאימה גם למגזרים שונים. מאוד מרגשת. ויכולה לעזור לילדים בחיים הבוגרים שלהם בעתיד.

אחדות

קרן יוצאת למסע מופלא יחד עם כל חברותיה לארץ מיוחדת שנקאת אחדות, כשהיא מגיעה היא מגלה שהיא זכתה להגיע אל היעד בגלל האחדות שהייתה לה ולחברותיה בדרך. הצגה קורעת מצחוק שמתאימה גם לדתיים להצגות למגזר הדתי. צנוע ומצחיק.

סליחה יש פה מישהו?

אורית פגעה בחברתה הטובה וקשה לה לבקש סליחה, היא מקבלת עצה מסבתא שלה איך לבקש סליחה באמת מהלב ואת המעלה הגדולה בלסלוח לאחרים שיכולים להיות במקום הילדה הפגועה. הצגה למגזר הדתי וגם לשאר. מאוד מיוחדת צנועה ויש לה מסר מדהים.

גמילות חסדים 

רחל אשתו של רבי זושא מבקשת מבעלה שמלה חדשה לשבת, אך מה לעשות שהתופרת בדיוק מחתנת את ביתה ואין לה בד לשמלה, רחל בלי לחשוב פעמיים נותנת לה את הבד ואפילו משלמת לה על העבודה. הצגה שמתאימה לכולם גם למגזר הדתי, גם ההצגה לחרדים ולכל המגזרים מאוד צנוע וערכי.

הכנסת אורחים

דודה פרידה ידועה גדולה בהכנסת האורחים שלה, כל מי שגר ברחוב שלה היא נותנת לו מרק חם ועוגה וכך מלמדת את כל ילדי השכונה את החשיבות הגדולה של הכנסת אורחים. הצגת ילדים לדתיים ולכלל המגזרים יש לציין שכל התלבושות צנועות ואני משתפת גם את הילדים.

לאהוב את מה שיש

ניצן היא ילדה מופנמת שלא הצליחה אף פעם לראות בעצמה את הדברים הטובים, תוך כדי טיול היא נפגשת עם שומר היערות והוא יוצא איתה למסע מופלא לארץ המחמאות. הצגה שמתאימה למגזר הדתי. הצגה לחרדים ולדתיים, הצגת ילדים מאוד ערכית ומיוחדת.

להודות על הטוב

מיכל קיבלה מתנה מיוחדת קופסא עם מפתח לאוצר של הודיה, היא יוצאת למסע של דלתות מיוחדות שמפנות אותה לתוך המחשבות והרגשות שלה ושם היא מגלה עוד ועוד אוצרות. הצגות למזגר הדתי זאת במיוחד הצגה מאוד מיוחדת לדתיים. אני ממליצה עליה בחום. צנועה וערכית.

חשוב טוב יהיה טוב

שנית כועסת על כולם, על ההורים שלה, על חברות שלה ובמיוחד על שכנה שלה. דודה של שני לוקחת אותה למסע מיוחד בתוך הגוף שלה בה הם פוגשות את יצר הרע שמנסה בכל כוחו לגרום לה להתעצב. שנית זוכה לנצח אותו ונותנת מסר עצום לכולנו. הצגה לדתיים ומתאימה לכולם היא מאוד צנועה ומיוחדת. גם לחרדים ההצגה הזאת מתאימה. 

אמת מארץ תצמח

יואב לא יודע מה לעשות. הוא ראה את דורית חברה מהגן שלו לוקחת משהו שלא שייך לה והוא לא יודע איך לספר על כך לגננת. דווקא קול מסתורי מראה לו מהי הדרך הנכונה ואיך הכי כדאי לגלות את האמת. הצגת ילדים למגזר הדתי. הצגה שמתאימה לכל המכגזרים מיוחדת ערכית. מלאת חוש הומור ושמחה. 

לבד או יחדיו

לאורלי אין אחים ואחיות והיא יוצאת עם כל הגן החדש שלה לטיול בצפון, ולומדת יחד עם כל ילדי הגן איך אפשר לעשות דברים מיוחדים שאי אפשר לעשות אותם לבד – גם אם ממש מתאמצים. הצגה מתאימה לדתיים היא מאוד מיוחדת ומצחיקה אני אוהבת אותה במיוחד. 

להאיר את העולם 

אורית ואורן שני אחים שיוצאים למסע מופלא להאיר את העולם ולתת לכל מי שנקרא בדרכם מילים טובות וחיוביות צידה לדרך כדי שיוכלו להגשים כל דבר שרק ירצו. הצגה שמתאימה למגזר הדתי והחרדי. חרדים מאוד יהנו מההצגה הזאת שהיא מלאת אמונה ומסר תורני.

החלטות טובות

הגן של מיכל הגננת עושים יום משחק מיוחד בו כל ילד צריך לחליט על משהו טוב שהוא עושה למען הסביבה, רק אלמוג לא מוצא החלטה טובה לקחת עד שהוא מגיע הביתה ורואה את אמא שלו מנקה את הבית לבד. הצגה זאת מתאימה למגזר הדתי ולהצגות לחרדים. היא מאוד מיוחדת צנועה ובעלת ערך מוסף מדהים.

אמונה לכל השנה

רבקה מחפשת את איפה נמצאת האמונה, היא חולמת חלום בו היא פוגשת את סבתא שלה שמלמדת אותה על המעלה של אמונה ויחד הן ממלאות דליים של אמונה שיהיה לרבקה צידה לדרך לכל חייה. הצגה לדתיים וגם לכל השאר. יש הרבה מסרים של אמונה ושמחה והיא מאוד מתאימה למגזר הדתי והחרדי.

ענווה ושלווה

שירה מלאת גאווה, היא חושבת שהכל מגיע לה והיא לא רוצה לתת כלום בחזרה, בגלל מקרה עצוב שקרה לה היא מחליטה לבקש עזרה ללמוד איך להיות יותר בענווה ולדעת שכל דבר שמגיע אליי הוא מתנה גדולה. הצגה מעולה שמתאימה מאוד למזגר הדתי והחרדי. ילדים דתיים מאוד יהנו מההצגה הזאת שהיא מלאת מסרים טובים וערכיים.

לתת מהלב

נחום לא מוכן לוותר על עוגיה אחת מהעוגיות שיש לו, אפילו שחברו הטוב בוכה כי הוא גם רוצה עוגיה נחום מתעקש להשאיר הכל לעצמו, אך מה לעשות שפתאום נחום מגלה שהקולות שיש לו בראש הם לא הרצון האמיתי לו. הצגה למגזר הדתי והחרדי שכל ילד וילדה ירגישו שהם מתחזקים ממנה. הצגה צנועה ומעולה.

לשון הרע

אפרת מספרת סודות לחברה שלה על ילדה מהגן, הגננת שומעת את הסוד שאפרת סיפרה ומספרת לכל ילדי הגן סיפור על המעלה של שמירת הלשון וכמה רכילות יכולה לפגוע באדם. הצגה מיוחדת מאוד לדתיים וגם לחרדים. כל מי שחשוב לו להעניק מידות לילדים שלו כדאי לו לצפות בהצגה הערכית הזאת.

הבריאה היפה

שאול זורק דברים ברחוב, אם זה עטיפה של ארטיק או סוכריה, הוא זורק ולא מתחשב באיכות הסביבה. פגישה מוזרה עם מנקה הרחובות מגלה לו כמה חשוב לשמור על עולמו של אלוקים נקי ומצוחצח. הצגה לדתיים ומתאימה גם לחרדים הצגה מאוד מיוחדת אני אוהבת אותה במיוחד יש לה תלבושות צנועות והמסר שלה ערכי וחשוב

 חלומות מתגשמים

מיה חולמת להיות גננת, היא עושה ככל יגולתה להגשים את החלום שלה, גם כשהיא לא מצליחה היא צואת דרכים מצחיקות ויצירתיות כדי להגשים את החלום שלה ולא לוותר. הצגה לילדים דתיים ולכל ילד שרוצה להגשים את עצמו בעולם. הצגה ערכית ומאוד מיוחדת.

גם ילדים צומחים (טו בשבט)

שמחה היא ילדה מאוד שמחה היא יוצאת עם חברותיה לטיול ביער והם מטפסות על עץ גבוה כי ראו שם בית מעץ מיוחד, שם בפנים הם פוגשות אישה מיוחדת שמספרת להם שלא רק עצים צומחים ומגיעים גבוה גבוה אלא כל אחד מאיתנו. סיפור פנטזיה מדהים ומיוחד על האפשרויות האינסופיות שעומדות בפני ילדים. הצגה שמתאימה למגזר הדתי והחרדי. עם מסר מאוד מיוחד וחשוב.

פורים – מגילת "הסתר"

הואו לפגוש את אסתר המלכה ומרכדי היהודי בסיפור מדהים ומרתק בו נכשל מזימתו של המן הרשע להרוג להשמיד ולאבד את כל היהודים וכולם מכירים את הסוף הטוב ליהודים הייתה אורה ושמחה. הצגה לדתיים. למזגר החרדי ולכל ילד וילדה שרוים להבין לעומקו את סיפור מסירות הנפש של אסתר המלכה ומרדכי היהודי.

חנוכה – ניצחון המכבים

חמשת המכבים מול גזרות היוונים, סיפור מדהים של מסירות נפש ואומץ בלתי מתפשר של המכבים שלא פחדו משום דבר ויצאו להילחם במלחמת החושך עם האור שלהם. סיפור מופלא מלא השראה ואומץ. הצגה לדתיים וגם לכל מי שרוצה להעמיק וללמוד למה אנחנו מדליקים חנוכיה ומה מסמל נס פח השמן. מומלץ מאוד.

פסח – יציאת מצרים 

עם ישראל כבר לא יכול לסבול את גזרות פרעה הרשע, רק משה רבינו הענו מכל אדם מצליח להיות שליח לסיים עם העבדות ולהנהיג את עם ישראל לצאת ממצרים, הצגה מלאת ניסים ונפלאות שעשה הבורא לעם ישראל דרך מכות המצרים. הצגה שמתאימה לצגזר הדתי והחרדי. הצגה מיוחדת ומאוד חשובה.

האוצר האמיתי

נגה נכשלה בקפיצה על חבל, מתוך המשבר שלה היא יוצאת למסע מופלאה לגלות את כל האוצרות, הכשרונות והיכולות שנמצאים בתוכה, בדרך היא פוגשת את יצא הרע ולומדת בעזרתה של הנשמה להתגבר עליו. סיפור מדהים מלא בתקווה ואמונה. הצגה למגזר הדתי. הצגה לחרדים. צנועה ומיוחדת עם ערך מוסף מדהים.

אתם יכולים להתקשר אליי במספר 055-6696770

או לשלוח לי וואצאפ, שם אני זמינה כל הזמן.