הצגות לילדים

הצגות ערכיות ברוח היהדות

 

כמעט עשור מאז פתחתי את התיאטרון היהודי, בדיוק סיימתי את הלימודים ב"סמינר הקיבוצים" במגמת בימוי תיאטרון, והתחלתי לחזור בתשובה, בזרם של חב"ד.

נכנסתי ללמוד במדרשה חסידית, והתחלתי ללמוד דברים כל כך שונים ממה שהכרתי שלא הייתי דתיה,  תוך כדי החזרה בתשובה התחלתי לכתוב הצגות ערכיות, החומר שלמדתי שבה אותי כל פעם מחדש, פתאום הכרתי באופן פנימי ואמיתי את היהדות, חגי ישראל, מידות האדם

באילו נושאים ההצגות שלך?

ההצגות שכתבתי וביימתי, הם בנושאי חגי ישראל: פורים, פסח, ל"ג בעומר, שבועות ועוד… 

וכמה כן מידות האדם: שמחה, כח רצון, אהבת ישראל, כיבוד הורים, התמודדות עם רגשות, כעס, קנאה ועוד…

כמה זמן ההצגה

ההצגה 45 דקות, בשילוב תפאורה ומוזיקה

במהלך ההצגה יחשפו הילדים לתוכן פנימי וערכי שבמרכזה אני שוזרת הרבה אמונה, מחשבה חיובית ותרגילי NLP

 נשמע מצויין?! זה לא הכל…

תוך כדי ההצגה אני בוחרת לתת לילדים להרגיש אקטיביים ובוחרת חלק מהילדים לעמוד איתי על הבמה ולשחק בהצגה, דבר שמשאיר להם חוויה מיוחדת שנחקקת לעד.

רוצים את התיאטרון היהודי אצלכם? לחצו עכשיו על צור קשר ואנחנו בדרך לשליחות הכי גדולה שלנו – לשמח אתכם!

יום הולדת הוא אירוע חשוב ומשמעותי בחיי האדם. היום בו נקבע משמיים כי העולם אינו יכול להתקיים בלעדיו. במסורת היהודית נחשב יום זה ליום של התבוננות עצמית לשיפור חייו של האדם. יום ההולדת זהו זמן לאהבת ישראל, שמחה וחגיגה. ביום זה חשוב לשים את ילדכם במרכז.. נגיע אליכם לארוע ואופיע בהצגת ילדים שתגלה לילדכם ולילדים שצופים, את הכישרונות והיכולות שישנם בילדכם. כך נשאיר חוויה עוצמתית ועמוקה שתימשך בילדכם למשך כל ימי חייו.

בשנה שסיימתי את לימודיי בסמינר הקיבוצים, התחיל תהליך החזרה בתשובה שלי, זה היה לפני עשור.  נכנסתי ללמוד במדרשה חסידית. בזמנו לא ידעתי הרבה, לא על חגים, לא על מועדים, לא על פנימיות מידות האדם. למזלי בורכתי והכל השתנה. זכיתי בזמן זה ועד היום לכתוב למעלה מ – 40 הצגות ערכיות, הנותנות ערך מוסף עצום ובלתי מתפשר. הלקחות שלי הם אלה שלא נוצץ להם אבירים ואגדות, הלקוחות שלי הם אלו שמחפשים אמת, אוטנטיות, ערכיות ויהדות לילדים שלהם.

חוג דרמה שבועי של התיאטרון היהודי, מביא איתו לגן שלכם חדשנות מידי שבוע, עם תגיע מפעילה עם אביזרים יחודיים ותלמד את הידים דרך המערכים לפתח מיומנויות משחק, עבודה על אלמנטים רגשיים, חינוכיים, חיזוק הבטחון העצמי, ושחרור רגשי באמצעות סיפורים ערכיים, באמצעות הפעילות בקבוצה, הילדים מפתחים מיומנות עבודה בצוות, הקשבה, שימוש בדימיון ועוד. התוכנית כתובה סביב מעגל השנה ונותנת ערך מוסף חוויתי לנושאים הנלמדים בגן