חוג דרמה בגני ילדים

חוג דרמה לילדים בגילאי 3-9

 

התיאטרון היהודי רואה בחוג התאטרון כלי התפתחותי משמעותי ומעצים של הילדים בגן, החוג סובב את לוח השנה העיברי, בנוי ממערכים החופפים את חגי ומועדי ישראל, ומביא בצורה ישירה ערך מוסף חוויתי לתוכן הנלמד בגן

מה קורה כל שבוע?

כל שבוע במשך 40 דקות נחשוף נושא אחר, ונעלה יחדיו הצגה ערכית ועשירה בתוכן.

מה הילדים מקבלים?

הילדים יקבלו תלבושות ואביזרים, ומוזיקה שתעזור להם להיכנס לעולם הדמויות. בסיום ההצגה נתבונן על המוסר השכל.

במהלך החוג יחשפו הילדים למושגי התיאטרון, כגון:

הבעת רגשות, התמודדות מול רגשות, ריכוז והקשבה, פנטומימה, חשיבה חיובית ומקדמת, יכולת תנועה במרחב, אלתור, עבודה בצוות ועוד

 נשמע מצויין?! זה לא הכל…

מעל 100 גני ילדים, השתתפו בחוג הדרמה לילדים של התיאטרון היהודי, העלו את הביטחון העצמי, את ההתפתחות הבימתית, את יכולת האלתור, העמידה מול קהל, ופיתחו כלים להתמודדויות מול מצבים שונים בחייהם.

רוצים את התיאטרון היהודי בגן שלכם? לחצו עכשיו על צור קשר ואנחנו בדרך לשליחות הכי גדולה שלנו – לשמח אתכם!

יום הולדת הוא אירוע חשוב ומשמעותי בחיי האדם. היום בו נקבע משמיים כי העולם אינו יכול להתקיים בלעדיו. במסורת היהודית נחשב יום זה ליום של התבוננות עצמית לשיפור חייו של האדם. יום ההולדת זהו זמן לאהבת ישראל, שמחה וחגיגה. ביום זה חשוב לשים את ילדכם במרכז.. נגיע אליכם לארוע ואופיע בהצגת ילדים שתגלה לילדכם ולילדים שצופים, את הכישרונות והיכולות שישנם בילדכם. כך נשאיר חוויה עוצמתית ועמוקה שתימשך בילדכם למשך כל ימי חייו.

בשנה שסיימתי את לימודיי בסמינר הקיבוצים, התחיל תהליך החזרה בתשובה שלי, זה היה לפני עשור.  נכנסתי ללמוד במדרשה חסידית. בזמנו לא ידעתי הרבה, לא על חגים, לא על מועדים, לא על פנימיות מידות האדם. למזלי בורכתי והכל השתנה. זכיתי בזמן זה ועד היום לכתוב למעלה מ – 40 הצגות ערכיות, הנותנות ערך מוסף עצום ובלתי מתפשר. הלקחות שלי הם אלה שלא נוצץ להם אבירים ואגדות, הלקוחות שלי הם אלו שמחפשים אמת, אוטנטיות, ערכיות ויהדות לילדים שלהם.

חוג דרמה שבועי של התיאטרון היהודי, מביא איתו לגן שלכם חדשנות מידי שבוע, עם תגיע מפעילה עם אביזרים יחודיים ותלמד את הידים דרך המערכים לפתח מיומנויות משחק, עבודה על אלמנטים רגשיים, חינוכיים, חיזוק הבטחון העצמי, ושחרור רגשי באמצעות סיפורים ערכיים, באמצעות הפעילות בקבוצה, הילדים מפתחים מיומנות עבודה בצוות, הקשבה, שימוש בדימיון ועוד. התוכנית כתובה סביב מעגל השנה ונותנת ערך מוסף חוויתי לנושאים הנלמדים בגן